تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 143 متر شمالی روبه نما

آپارتمان 143 متر شمالی روبه نما

1 سال پیش در کرج

متراژ
143
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬055٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜با ما همیشه سود خواهید کرد⚜

یک واحد لوکس 143متری
از سازنده بنام استان البرز.
⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜
⚜مناسب هم برای سرمایه گذاری و هم مصرف کننده⚜
⚜شخصی ساز با استفاده از متریال درجه یک و شناسنامه دار⚜

✅خوش ساخت و خوش نقشه بدون پرتی و نقصان.
✅خیابان شبنم 6
✅3 خواب.
✅بالکن .
✅آسانسور .
✅کف سرامیک.
✅پکیج.
✅10 واحدی
✅نما بسیار زیبا کامل سنگ عباس اباد با نور پردازی حرفه ایی.
⚜تمام متریال درجه یک و لوکس با کیفیت متفاوت نسبت به سایر سازهای منطقه⚜
5طبقه 2 واحدی
❗واحد فوق در رهن مستاجر میباشد تا برج 2 آماده تحویل است.❗
800میلیون در رهن مستاجر میباشد که از مبلع کل کم خواهد شد
درصورت مورد پسند قرار گرفتن و درخواست خریدار تحویل داده خواهد شد به شرح زیر؛
❗فایل های مشابه موجود است
❗املاک های محترم در صورت داشتن مشتری تماس بگیرید همکاری انجام میشود و از طرف ما یه مبلغ کمیسیون دریافت خواهید کرد بجز کمیسیون مشتری خودتون