تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 143 متری دو کله تک واحدی

آپارتمان 143 متری دو کله تک واحدی

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
143
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
3٬360٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬496٬000 تومان
طبقه
3
با سلام

⭐️دپارتمان ستارگان برتر معتبر ترین دپارتمان در غرب کشور⭐️

(مشاور شما الماسی)

⭐️مناسب جهت سکونت و سرمایه گذاری کارشناسی شده⭐️

⭐️آپارتمان خوش ساخت سازنده معتبر منطقه دسترسی عالی⭐️

⭐️واحد خوش نقشه با نورگیری بدونه پرتی⭐️

تک واحدی
هال بزرگ با پنجره قدی آفتابگیر
دوتراس
خواب مستر
پارکینگ اختصاصی
آسانسور
3خواب آفتابگیر
دوکله با ویو ابدی

《فایل مشابه موجود است》