تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 145 متر سه خواب

آپارتمان 145 متر سه خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
11٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
76٬628٬000 تومان
طبقه
9
پکیج
آپارتمان ب متراژ 145 متر سه خواب ✅
یکخواب مستر✅
بسیار شیک و لوکس بازسازی شده✅
طبقه نهم با دید وسیع بدون مشرف✅
استخر سونا جکوزی فعال✅
سالن اجتماعات با ظرفیت 200 نفر
کتابخانه✔️✳️
لابی من بیست و چهار ساعته✔️
حیاط مشجر با آبنما و آلاچیق✔️
در زمینی با وسعت 4000 متر✔️
تیم خدماتی مقیم وشبانه روزی✔️
سرمایش و گرمایش چیلر مرکزی✔️
جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایید لطفاً❇️✔️
***********
26801040
کارشناس فروش: شاهین✳️
املاک نماد زعفرانیه ✳️