تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 145 متر منصور/حافظ/کوی منتظری

آپارتمان 145 متر منصور/حافظ/کوی منتظری

1 سال پیش در تبریز

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬724٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜ املاک یوردوم ⚜

کد ملک: 336
موقعیت ساختمان جنوبی دونبش
نورگیری عالی
طبقه 1 از 5
شخصی ساز 2 واحدی
3 خواب
آسانسور/پارکینگ
تراس
کف سرامیک
آماده تحویل
سند در دست اقدام

موقعیتی عالی در کوی منتظری خیابان حافظ

❌ آدرس دقیق فایل فقط در مراجعه حضوری شما ❌

((( با کمال احترام با توجه به مشغله کاری از پاسخگویی به پیامک معذوریم )))

-------------------------------------------------------------------------

واحدهای پیش فروش با تحویل 2 ماه تا یکسال در تمامی نقاط کلانشهر تبریز توسط سازندگان بنام و معتبر شهرمان آماده ارائه میباشد.

✴ کارشناس امور ملکی شما: مهندس بدلی

آدرس دفتر: چهارراه منصور؛ خروجی مارالان
املاک یوردوم

✴ اعتبار ما اعتماد شما عزیزان میباشد ✴

برای کارشناسی فروش و استعلام قیمت تماس بگیرید