تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 145 متری خیابان بزرگمهر

آپارتمان 145 متری خیابان بزرگمهر

2 سال پیش در خرم آباد

متراژ
145
ساخت
1393
قیمت کل
3٬260٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬482٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
شوفاژ
________________«به نام خدا»____________________

✅آپارتمان 145 متری فول
✅تک واحدی دوکله نور
✅انباری مجزای داخل پیلوت
✅دارای لابی و پذیرایی مهمان
✅تراس رو ب خیابان
✅سند تک برگ

___________
آدرس دفتر املاک:تمدن،تمدن3شرقی
با مدیریت:آقای شاهیوند
مشاور شما:آقای طرهانی