تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 145متر 3خوابه (مروارید)

آپارتمان 145متر 3خوابه (مروارید)

2 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
40٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
280٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✨️ درودبرشما بزرگوار ان ✨️

آپارتمان بسیارشیک وبقیمت ساختمان هوشمند ورودی لابی مجلل ومرتفع، سالن ورزش :بزرگ و
حرفه ای استخر سوناجکوزی فعال و فاخر ، روف

لطفاجهت بازدید ودریافت اطلاعات تماس بگیرید

مشاور شما:پدرام✅️

آدرس دفتر:سعادت آباد میدان تهرانی مقدم(کاج)سرو شرقی بین علامه ورشادت املاک خانه پلاک 36