تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 145متری تکواحدی نوبهار

آپارتمان 145متری تکواحدی نوبهار

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬103٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تعداد کل طبقات
5
✨دپارتمان املاک رابین✨
✔️145متر
✔️3خواب یک خواب مستر
✔️نقشه بسیار زیبا و بدون پرتی
✔️پذیرایی دلباز
✔️آشپزخانه و مطبخ بزرگ
✔️2عدد بالکن
✔️سازنده بنام و معتبر
✔️نمای بسیار شیک

جهت اطلاعات بیشتر با اینجانب مشاور✔️ابراهیمی✔️تماس بگیرید

و یا حضورا به دفتر✨دپارتمان املاک رابین✨واقع در خیابان برق میدان گلایول ابتدای بلوار ویلا مراجعه کنید