تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 147متر الهیه گلشن تکواحدی

آپارتمان 147متر الهیه گلشن تکواحدی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
147
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬231٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
با درود

املاک خانه برتر با بیش از 20 سال سابقه کار املاک در خدمت شما

✅مشاور شما شادمان

بهترین زمان برای خرید خانه
عالی جهت سرمایه گذاری
زیر قیمت کارشناسی

آپارتمان خوش ساخت سازنده معتبر منطقه نما رومی

واحد خوش نقشه آفتاب گیر بدونه یک متر پرتی ویو آزاد

آپارتمان بر خیابان اصلی محله دنج و آرام مشاعات عالی پارکینگ اختصاصی آسانسور ایتالیایی درب ضد حریق و درب ضد سرقت هال بزرگ 60متری مناسب هرگونه چیدمان آشپزخانه بزرگ دارای بالکن ویو آزاد و ابدی سه خواب هر سه نور گیر تهویه مناسب خواب مستر دارای سرویس ایرانی و فرنگی

⚜️⚜️واحد خشک آماده تحویل10%سر سند⚜️⚜️

✅ بازدید و خرید این ملک را از دست ندهید ✅

آدرس دفتر ،انتهای بهداری نبش کوچه 102املاک خانه برتر