تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 147متری الهیه خیابان کاشانی

آپارتمان 147متری الهیه خیابان کاشانی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
147
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬013٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
دپارتمان املاک ستارگان برتر شعبه الهیه

بنام خالق یکتا

آپارتمان 147 متری

((خرید وفروش))....
((مشارکت در ساخت ملک خود را به ما بسپارید))