تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 147متری/ویو حاشیه بلوار جانباز/

آپارتمان 147متری/ویو حاشیه بلوار جانباز/

2 سال پیش در مشهد

متراژ
147
ساخت
1402
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬170٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
با سلام و احترام حسینی هستم مشاور و امین شما
{}________________________________________{}
✅آپارتمان 147
✅ویو حاشیه بلوار جانباز
✅حاشیه ملک 14 متر
✅بازدید=پسند
✅بازدید=حضوری لطفا تقاضای آدرس دقیق نفرمایید
{}_________{}
⚠️قابل توجه مشتریان محترم:
⚠️فایل های متنوع از لحاظ متراژ و قیمت و موقعیت در دسترس داریم و آماده ارائه خدمات به شنا مشتریان عزیز هستیم⚠️
⚠️قبل از هرگونه خرید و فروش از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید
برای فروش املاک خود با ما تماس بگیرید ⚠️
{}____________________________________{}
مشاور شما: الیاس حسینی
مشاور حقوقی: مهندس یزدانی
آدرس دفتر: بلوار جانباز جانباز 7 بین منفرد6و8
~~~~~~~
~~~~~~~. ⚜️املاک پارسیان⚜️
~~~~~~~
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سید محمد الیاس حسینی

آژانس املاک پارسیان

از اول بازید تا آخرین امضا کنار شما هستیم