تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 148متری/قریشی جنوبی/اهورا ملک

آپارتمان 148متری/قریشی جنوبی/اهورا ملک

2 سال پیش در فردیس

متراژ
148
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
بنام معمار هستی

آپارتمان 148 متری.3خواب.

سیستم گرمایشی و سرمایشی چیلر

کدفایل:A3_223
__
☑️ بهترین لوکیشن برای سکونت و سرمایه گذارى
_
⭕جهت بازدید و خرید با ما تماس بگیرید و حضورا به دفتر مراجعه فرمایید

⏪مشاور شما : خانم جوادی

ادرس دفتر : فلکه سوم خیابان 28 شرقی طبقه 4 ساختمان رضوی . و مهندسین اهورا ملک
اهورا ملک کلید خانه شماست
با ما رویای خود را معماری کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما