تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 149 متری شهرک مدرس

آپارتمان 149 متری شهرک مدرس

1 سال پیش در همدان

متراژ
149
ساخت
1397
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬624٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
*****مشاورین املاک یوسفی****
فروش یک واحد آپارتمان 149 متری طبقه 4
جنوبی دو بر نور و بسیار خوش نور و خوش نقشه
پذیرایی و آشپزخانه بزرگ و دو تا خواب بزرگ و دلنشین واقع در محله دنج و خلوت کوی مدرس
فول امکانات
کابینت درجه یک
شیر الات و کاغذ دیواری و
تمامی لوازم به کار رفته درجه یک و برند میباشد
جهت کمک به خرید شما خود مالک به مبلغ 800 میلیون تومان یک سال در رهن به عنوان مستاجر ساکن میماند..
سند تک برگ و قابلیت دریافت وام ..
برای توضیحات بیشتر و بازدید کیسهای مشابه به املاک یوسفی واقع در کوی مدرس بلوار توحید شرقی مراجعه شود ..
مشاورین املاک یوسفی
38291919