تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 150 متری 3 خوابه جنوبی

آپارتمان 150 متری 3 خوابه جنوبی

1 سال پیش در ارم

متراژ
150
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
13٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
87٬333٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش سه خواب
150 متری
دوبر نورگیر
سالن مربعی قابل چیدمان
نقشه عالی
همه اتاقها و سالن نور مستقیم
بازسازی شده بدون یک ریال خرج
مورد مناسب برای سکونت
در یکی از بهترین کوچه ها