تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 150 متری خیابان نور 2 فول متریال

آپارتمان 150 متری خیابان نور 2 فول متریال

1 سال پیش در نیشابور

متراژ
150
ساخت
1397
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬666٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
✨️دپارتمان تخصصی نفیس✨️

⭕️واحد های خاص و منحصر به فرد
متناسب با سلیقه و بودجه ی شما⭕️

باسلام

فروش فوق العاده ی آپارتمان
تاپ لوکیشن خیابان نور 2

فاصله یک کوچه تا بلوار فضل

✨متراژ مفید 150 متر

✨شیک> خوش >نقشه دلباز >غرق نور

✨پارکینگ اختصاصی و قابلیت پارک دوتا خودرو

✨انباری

✨آسانسور ندارد

✨اتاق ها نور مستقیم

✨ساختمان دارای دوربین مدار بسته

✨آشپزخانه بزرگ و استاندارد

✨کل خانه غرق نور میباشد
✨اشپزخانه/پذیرایی/اتاق خواب ها همگی دارای پنجره و نور گیر مستقیم

✨سرمایش کولر گازی و ابی

✨دارای پکیج گرمایش از شوفاژ

✨با آرشیو کاملی از بهترین بروز ترین اطلاعات در خصوص ملک پاسخگوی شما همراهان همیشگی هستیم

☣️برای خرید و فروش ملک تماس بگیرید

با آرزوی صحت و سلامتی برای همشهریان عزیز
مشاور شما امیر حسینی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور امیرحسینی

آژانس املاک نفیس نبش نور 3

اِنتخاب بر اساس توان شما و هنر ما ،،، همان چیزی که در ذهن شماست،،،

ثبت امتیاز برای آگهی