تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 150 متری سه خواب امامت

آپارتمان 150 متری سه خواب امامت

1 سال پیش در مشهد

متراژ
150
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬666٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
سلام و احترام
✨ آپارتمان در بهترین لوکیشن امامت 15
✨ بسیار دلباز و خوش نقشه
✨ سه طبقه و چهار واحد
✨ نزدیک به خیابان اصلی و بازار
✨ دارای پله های عریض و نرم که در عکس هم قابل رویت است
✨ مناسب افراد مشکل پسند
✨ آشپزخانه بسیار بزرگ با کابینت فراوان
✨ هود لمسی
✨ پارکینگ بدون مزاحمت
✨ بدون آسانسور
✨ زمین 250 متر
✨ مناسب سرمایه گذاری
✨ بسیار پر نور
✨ اتاق ها کمد دیواری و کف سرامیک
✨ دیوارها کاغذ دیواری و نقاشی شده
✨ کولر آبی و اسپلت
✨ محیطی آرام و بدون سر صدا با همسایگان مهربان
✨ فروشنده واقعی ومنعطف
تهاتر با واحدی به همین متراژ در آموزگار یا دانشجو یا دانش آموز با آسانسور طبقات دوم و سوم تا 1.5 میلیارد پرداختی
نشانی دفتر : دانش آموز 13 املاک سلیمان زاده
مشاور شما : مهندس علیرضائی کارشناس امور ملک ( خرید و فروش و رهن و اجاره)
✅صادقانه تا رسیدن به هدف در کنارتان هستم.
موارد مشابه موجود می باشد با یک تماس در خدمت تان هستم. دو و سه خواب در سید رضی و دانشجو و دانش آموز
به امید خانه دار شدن همه هم وطنان عزیز