تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 151 متر 3 خواب

آپارتمان 151 متر 3 خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
151
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
26٬425٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا
املاک کوروش گیشا

✅️آپارتمان 151 متر 3خواب (یک مستر)

✅️70 متر سالن یک تکه.اتاق های 12 و 15 متری

✅️تراس قابل چیدمان

✅️آشپرخونه اوپن ممبران

✅️2پارکینگ سندی باکس

✅️سازنده بنام و فعال منطقه

✅️تهویه داکت ال جی

✅️قیمت قابل مذاکره

✅️برای بازدید و اطلاعات بیشتر و اطلاع از کلیه فایل های مشابه با هر بودجه و سلیقه ای تماس بگیرین
در صورت مشغول بودن ممنون میشم دوباره تماس بگیرین

✅️مشاور شما پویان