تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 151متری/ امامت زوج نزدیک معلم/ شمالی

آپارتمان 151متری/ امامت زوج نزدیک معلم/ شمالی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
151
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
7٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬655٬000 تومان
طبقه
2
عرض ادب و احترام

✅سند آماده انتقال ✅
✅کاری از سازنده به نام منطقه با متریال قوی✅________________________________________
⚜️6طبقه تک واحدی
⚜️طبقه 2
⚜️زمین 250متری شمالی 10در25
⚜️قطعه دوم از سر نبش
⚜️موقعیت مکانی فوق العاده عالی
⚜️دسترسی راحت به مراکز خرید پارک ملت و بزرگراه ها
⚜️نما کلاسیک با سنگ عباس آباد
⚜️پارکینگ اختصاصی برای تمام واحد ها در سند
⚜️انباری ها بالای پشت بام
⚜️آسانسور 7نفره گلد لمسی تا پشت بام
فیلتر ورودی واحد تمام سنگ
⚜️درب ورودی تمام چوب ضد سرقت
⚜️کف واحد سرامیک 1در1
⚜️دیوارها ترکیبی از کاغذ و نقاشی
⚜️پنجره های قدی. برند ترمال بریک
⚜️آشپزخونه و پذیرایی بزرگ
⚜️تراس قابل چیدمان سر آشپزخونه
⚜️شیرآلات تمام تو کار
⚜️سرویس فرنگی وال هنگ
⚜️3خواب بزرگ با کمد دیواری های عمیق و جادار
⚜️1خواب مستر
⚜️تمام اتاق ها پنجره های دوجداره بازشو هستند
⚜️نورگیری عالی
⚜️سیستم روشنایی تمام هوشمند
⚜️آنتن مرکزی
✅مالک محترم فروشنده واقعی ✅
⛔️قابلیت رهن تا 1.300م ⛔️
برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید
مشاور شما در منطقه 1و11
امیر حسین بامداد