تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 152 متری/سه خواب/دو پارکینگ

آپارتمان 152 متری/سه خواب/دو پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
152
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
16٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
108٬552٬000 تومان
طبقه
2
آپارتمان 152 متری
حمام مستر
2عدد دستگاه داکت اسپیلت
جاروبرقی مرکزی
2عدد پارکینگ سندی طبقه همکف
آسانسور تا پشت بام
روفگاردن
گذر پهن کم تردد
در صورت کسر بودجه مبلغ 2 میلیارد رهن واحد میباشد