تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 153 متری ، بازسازی شده

آپارتمان 153 متری ، بازسازی شده

3 روز پیش در زیتون کارمندی

متراژ
153
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏11,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,071,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
‼️فروش ویژه واحد مسکونی‼️

. 153 متر 3 خواب
. بازسازی شده
. کف سرامیک درجه 1
. کابینت ممبران (نئو) ، کابینت خور بالا
. کاغذ دیواری درجه 1
. 1 خواب مستر
. 2 عدد تراس کاربردی
. نقشه فوق العاده با قابلیت هر نوع چیدمان
. 3 خواب کمد دیواری
. سیستم گرمایشی پکیج
. ساختمان عالی با همسایگانی فوق العاده