تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 153متر 3خواب کامرانیه

آپارتمان 153متر 3خواب کامرانیه

2 سال پیش در تهران

متراژ
153
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
30٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
196٬078٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
به نام یگانه معمار هستی⚜
سلام⚜
آپارتمان 153متر 3خوابه منحصر به فرد⚜
نشیمن بزرگ ودلباز با نور مستقیم آفتاب⚜
3خواب بزرگ با نور آفتاب⚜
ساختمان با مدیریت بسیار قوی⚜
فول مشاعات ⚜
پارکینگ سندی⚜
مشاعات آبی فعال شامل استخر وسونا وجکوزی⚜
لابی وسریداری مقیم⚜
اکازیون⚜
اگر آگهی رو در ساعت نامناسب دیدید⚜
تنها کافیه عدد 1 رو پیامک بفرمایید تا در ساعت⚜ اداری خدمتتان تماس بگیرم⚜
کارشناس امور ملکی وسرمایه گذاری منطقه⚜
مشاور وهمیار شما برادران سادات⚜
بازدید =قرارداد⚜