تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155 متر/3 خواب/سعادت آباد-مروارید/فول

آپارتمان 155 متر/3 خواب/سعادت آباد-مروارید/فول

2 سال پیش در تهران

متراژ
155
ساخت
1382
اتاق
3
قیمت کل
19٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬677٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
⚜️مشاور شما اشکان علوی⚜️

• کد ملک : 54

⭕️تاپ لوکیشن،تصاویر واقعی،25 متر پاسیو اختصاصی⭕️

←←←←← سایر شرایط →→→→→

• 25 متر پاسیو اختصاصی کاربردی
• واحد بسیار تمیز بدون نیاز به هزینه اضافه
• کف سنگ و پارکت
• نور بسیار مطلوب با ویو باز
• 5 واحد در هر طبقه
• مجموعه دارای امنیت بسیار بالا
• تعداد واحد کل 30
• تصاویر واقعی و مرتبط با ملک

⭕️ جهت ارائه اطلاعات تکمیلی ،ارسال تصاویر و هماهنگی بازدید این مورد کم نظیر با افتخار از ساعت 8 الی 24 پاسخگوی شما خواهم بود.

←←← موارد مشابه موجود می باشد →→→

با فروش و اجاره فوری ملک خود تنها به اندازه یک تماس فاصله دارید.

‎←←← ملک خود را به ما بسپارید →→→