تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155 متر ، قبل فرهنگ ،

آپارتمان 155 متر ، قبل فرهنگ ،

2 سال پیش در مشهد

متراژ
155
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬354٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
عرض ادب و احترام

    ✅فوری - فوری✅

      ⭐آزادشهر / فرهنگ / سیدرضی⭐️
           
❌ تماس از ساعت 9 صبح تا 23 ❌

لوکیشن : فرهنگ / سیدرضی / دانش آموز

⚜️دسترسی راحت به مترو
⚜️مناسب سرمایه گذاری
ملک بسیار ارزنده و شکار
◀️مشاعات بسیار تمیز
واحد از سال 96 مورد استفاده قرار گرفته است

⚠️مشخصات آگهی مطالعه شود⚠️

فروش فوری
  
موارد مشابه  موجوداست براساس نیاز کافیست برای اطلاعات بیشتر کافیست همین الان تماس بگیرید

مشاور شما درمنطقه 11
یادگار 0000***********0000
صادقانه تا پایان  همراهتان هستیم