تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155 متری / امامت / دو ممر

آپارتمان 155 متری / امامت / دو ممر

1 سال پیش در مشهد

متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬032٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام و احترام خدمت بازدیدکنندگان محترم

محمد حداد هستم از دفتر املاک زمانیان واقع در استقلال پنج بعد از فست فود شب اسنک .

اگر به دنبال ملک نو ساز و سرمایه گذاری روی ملک خود هستید بنده این مورد رو به شما عزیزان پیشنهاد میکنم .
اطلاعات ملک به شرح ذیل می باشد :

ـ واد 155 متر / 3 خواب / 2 ممر
ـ مجهز به سیستم (BMS) / کلید لمسی
ـ تراس کاربردی بزرگ « دوبل» / کف سرامیک 1×1
ـ دارای پارکینگ «بدون مزاحمت»
ـ کابینت چوب «ارتفاع تا سقف »/ کمد دیواری بزرگ
ـ نورگیر بسیار عالی / پنجره ها قدی / موقعیت ملک شمالی
ـ سینک برند اخوان / گاز برند اخوان / هود برند / شیرآلات گلد
ـ سرویس ایرانی و فرنگی / حمام مستر
ـ آسانسور کابین بزرگ (تا بام)
ـ درب برقی / درب ضد سرقت
ـ سرمایش کولر گازی / گرمایش پکیج و رادیاتور / گرمایش از کف
ـ انتقال دانگ وکالت از عرصه زمین به نام خریدار محترم.

مبلغی بابت تحویل و تضمین تنظیم سند نزد خریدار محترم نگه داشته میشود.
عکس فوق مربوط به ملک نمی باشد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر همین الان با من تماس بگیرید.
جلال آل احمد «سروش»