تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155 متری نورگیر*شهر جدید هشتگرد*

آپارتمان 155 متری نورگیر*شهر جدید هشتگرد*

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
155
ساخت
1401
قیمت کل
4٬805٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
■□■□■□■□■□■□■
《 املاک امیر پاشا 》
■□■□■□■□□□■□■

●● آپارتمان شخصی ساز●●

✨155 متر

✅️موارد مشابه موجود میباشد

ارائه ی فایل در تمامی مناطق شهرجدیدهشتگرد و حومه مناسب با سلیقه شما
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید