آپارتمان 155متری فرهنگ شهر
2 سال پیش در شیراز
کپی شد
قیمت کل
11٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬935٬000 تومان
✔️ دسترسی راحت در بهترین لوکیشن
از بهترین موارد منطقه با قیمت کارشناسی شده
مشاور شما :ساناز تندر
پاسخگویی 24 ساعته