تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 155متری مدرن/ معاد چسبیده به وکیل آباد

آپارتمان 155متری مدرن/ معاد چسبیده به وکیل آباد

1 سال پیش در مشهد

متراژ
155
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
11٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬161٬000 تومان
طبقه
3
به نام خداوند جان خرد

دپارتمان امین (نبش جلال 16)

مشاور شما : امین حسینی

⭐️اگردنبال کارخاص باموقعیت عالی هستین تماس بگیرید⭐️
=====10 میلیون زیر فی ======
معماری داخلی بسیار زیبا
ارتفاع سقف بلند
پذیرایی با نورگیر فوق العاده
آشپزخانه با فضای زیاد از کابینت
تمام کار چوب آپارتمان از برند
تمامی پنجره ها قدی (ترمال بریک )
سیستم برق هوشمند (bms)
3 خواب 1 مستر/ کلوزت
تمامی خواب ها پنجره ها قدی
و نورگیر عالی
دیزاین اتاق ها بسیار زیبا
دارای ظرفشویی و گاز رومیزی
مشاعات شامل : ، لابی ، روف گاردن ،
1 پارکینگ سندی + ا پارکینگ مهمان
مجموعه واقع در بهترین لوکیشن جلال قبل فرهنگ

.............................
برای توضیحات بیشتر تماس بگیرید