تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 156 متر با دو خواب با حیاط ایثار

آپارتمان 156 متر با دو خواب با حیاط ایثار

1 سال پیش در مشهد

متراژ
156
ساخت
1393
قیمت کل
3٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬269٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
موردی استثنایی برای سخت پسندان و برای کاسبان
ملک فوق در بهترین لوکیشن منطقه واقع در ایثار با دسترسی آسان به خدمات رفاهی آموزشی و بهداشتی با حیاطی دلباز و مبلغی منصفانه
با خرید این واحد استثنایی شما مالک هم آپارتمان و هم ویلایی می شوید
چون خانه یک سال بلا استفاده بوده نیاز به تمیز کاری و دستکشی جزئی دارد
قابل توجه مشتریان شهرستانی عزیز فاصله تا حرم مطهر هشت دقیقه
توجه: تمامی قراردادها زیر نظر کارشناسان حقوقی تنظیم و منعقد می شود.