تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 157 متری ویو ابدی یکی از خوابها مستر

آپارتمان 157 متری ویو ابدی یکی از خوابها مستر

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
157
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬031٬000 تومان
طبقه
8
موتورخانه
مجتمع مسکونی پردیسان خیابان اشراق تربیت معلم
مجتمع داری درب پلاک خوان پارکینگ انباری استخر سونا جکوزی فروشگاه زنجیرهای مهد کودک سالن اجتماعات
طبقه هشتم سه خوابه یک خواب مستر
اتاق رختشورخانه کابینت های گلاس
موتورخانه مرکزی کولر گازی ویو ابدی رو به صفه
نورگیری عالی از دوطرف ‏‪ متراژ 157 متر
قیمت متری 35
مالک در استخر مجتمع و فروشگاه نیز سهامدار میباشد و کرایه استخر و فروشگاه ومهد کودک به حساب مالک واریز میگردد