تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 157متر / 2پارکینگ سندی/ فول دیزاین

آپارتمان 157متر / 2پارکینگ سندی/ فول دیزاین

2 سال پیش در کرج

متراژ
157
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬121٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✨ مشاورین املاک بیستون✨

✨قوی ترین فایلینگ در منطقه
✨دارای کادری مجرب ، بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه املاک و مستغلات و ... در منطقه

کارشناس تخصصی فروش در منطقه :
✨خشایار رمضانخانی✨
صفر تا صد خرید تا اجاره ی آپارتمان در منطقه
________

فروش آپارتمان 157متر ، سه خوابه ، اتاق خواب رویال
نوساز و کلیدنخورده ، تک واحدی

✅2 پارکینگ سندی ، انباری ، تراس کاربردی ، آسانسور
✅سند تک برگ آماده انتقال
✅غرق در نور ، دو کله نورگیر ، اتاق خواب ها اکواریوم
✅فول دیزاین و تجهیز شده بدون کوچک ترین هزینه
✅طبقه دوم

⭐ مناسب برای سخت پسندان ⭐

✔️زیر قیمت منطقه ، فروش فوری
✔️خرید مستقیم و بی واسطه از سازنده
✔️شرایط پرداختی بی نظیر و سه ماهه
✔️قابلیت اخذ انواع وام رو سند تکبرگی
✔️فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری و سکونت

✨ موقعیت حدودی ملک واقع در خیابان نماز غربی ( نیستان ها ) ✨

__________

✨ سازه ای برند و مهندسی ساز توسط سازنده بنام در منطقه ✨

آدرس دفتر:
مهرشهر ساماندهی خیابان نماز غربی ، تقاطع خیابان عرفان ، مشاورین املاک بیستون