تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 158متری سه خوابه شمالی جنوبی

آپارتمان 158متری سه خوابه شمالی جنوبی

1 هفته پیش در ارغوانیه

متراژ
158
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,291,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام
✅فروش آپارتمان 158متری

♻️گروه مشاورین املاک آسمان♻️