تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 160 متر کلید نخورده -بدیعی یک

آپارتمان 160 متر کلید نخورده -بدیعی یک

2 سال پیش در ارومیه

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬760٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
#سه_خواب
#آپارتمان
#کلید_نخورده

کد: 2312

طبقه 2 یک آپارتمان 5 طبقه

  آدرس:  پل قویون خ بدیعی

قیمت :
مبلغ متری:                36 ملیون تومن
مبلغ کل:        5.700   میلیارد تومان

متراژ  طبقه:  160
وضعیت بنا:   کلید نخورده
سند شش دانگ در دست اقدام

تعداد اتاق:  3 اتاق
↔️ موقعیت جغرافیایی:  شمالی

❤️ طبقه :  2

تعداد کل طبقات:   5 طبقه
تعداد واحد در طبقه:    1
تعداد کل واحدها:  5

پارکینگ بدون مزاحم

✅  توضیحات: واحد لوکس و صفر با نور گیری عالی

            ┄┄┄❅✾❅┄┄┄┄┄┄❅✾❅┄┄┄

✓مشاورین املاک حسین پور
**** *** ****
**** *** ****
آدرس مشاور املاک: پل قویون - اول بلوار امام علی - باند کندرو- -نبش کوی تبسم
طبقه همکف آپارتمان ®روما