تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 160 متری ( 3 خواب ) 2پارکینگ

آپارتمان 160 متری ( 3 خواب ) 2پارکینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
22٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
142٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
قیطریه جنوبی

ورودی حیاط گلکاری شده مشجر

لابی

لابی من

سرایداری

دوربین مدار بسته

آسانسور 10 نفره

سالن ورزش ، سونا ، جکوزی

روف گاردن

پلان واحد تفکیک شده

رو به آفتاب جنوب

1خواب مستر

لاندری

مشاعات مرتب با مدیریت قوی

مشاور منطقه خانم آرام

تخفیف پای قرارداد