تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 160مترسه خواب دونبش صفر

آپارتمان 160مترسه خواب دونبش صفر

2 سال پیش در مشهد

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬125٬000 تومان
طبقه
5
با سلام
آپارتمان 160متر سه خواب صفر دو نبش طبقه 5 متریال درجه یک غرق نور، نزدیک فرهنگ
بی واسطه