ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 161 متر مابین چهارراه مارالان و فدک
آپارتمان 161 متر مابین چهارراه مارالان و فدک
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
161
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬130٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜ املاک یوردوم ⚜
کد ملک: 301
موقعیت ساختمان جنوبی (دوکله)
نورگیری عالی
نقشه و پلان عالی
طبقه 1 از 6
شخصی ساز تک واحدی
3 خواب
موقعیتی عالی در منطقه
❌ آدرس دقیق فایل فقط در مراجعه حضوری شما ❌
((( با کمال احترام با توجه به مشغله کاری از پاسخگویی به پیامک معذوریم )))
-------------------------------------------------------------------------
واحدهای پیش فروش با تحویل 2 ماه تا یکسال در تمامی نقاط کلانشهر تبریز توسط سازندگان بنام و معتبر شهرمان آماده ارائه میباشد.
✴ کارشناس امور ملکی شما: مهندس بدلی
آدرس دفتر: چهارراه منصور؛ خروجی مارالان
املاک یوردوم
✴ اعتبار ما اعتماد شما عزیزان میباشد ✴
برای کارشناسی فروش و استعلام قیمت تماس بگیرید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.