تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 164 متری ایل گلی / دادگستری / داور

آپارتمان 164 متری ایل گلی / دادگستری / داور

1 سال پیش در تبریز

متراژ
164
ساخت
1394
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬364٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آذرملک AZARMELK

● موقعیت در دادگستری کوی داور
●  متراژ 164 مترمربع مفید خالص
● دو نبش( 3طرف نورگیری )
● 3 خواب
● طبقه 1 از 5 طبقه
● نصبیات فول و بسیار تمیز
● سند ششدانگ تکبرگ آماده انتقال
● ویو کاملا باز
● کد ملک : 9383

______________________________________

مشاور : عبداله زاده

آدرس دفتر : کوی ولیعصر ، فلکه بارنج جنب بانک ملت نبش کوچه خورشید طبقه فوقانی نمایشگاه لوتوس

______________________________________

چنانچه آگهی را در ساعات نامتعارف مشاهده کردید ، کافیست کد 9383 را به شماره آگهی پیامک بکنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.