تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 165 متر فرمانیه اندرزگو 135 متر قدرالسهم

آپارتمان 165 متر فرمانیه اندرزگو 135 متر قدرالسهم

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1380
اتاق
3
قیمت کل
40٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
242٬424٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✅️ کلا 6 واحد و دارای 850 متر زمین دوکله

✅️ بهترین موقعیت اندرزگو با دسترسی عالی

✅️ بازسازی شده و شیک

✅️ دید و ویو 600 متر حیاط مشجر

✅️ سرمایه گذاری مطمئن و عالی

✅️850 متر زمین با بر 18 جهت سرمایه گذاری یا استفاده بهینه

✅️ در بهترین فرعی فرمانیه اندرزگو و دسترسی عالی

✅️ بازدید ===================== قرارداد