تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 165 متری 3 خوابه دروس پاسداران

آپارتمان 165 متری 3 خوابه دروس پاسداران

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
26٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
160٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
یکی از بهترین لوکیشنهای دروس پاسداران
با ویو 13 هزار متر باغ بکر و زیبا و بدون مشرف
خوش نقشه با نور شمال و جنوب
5 طبقه 4 واحدی طبقه 2
بالکن قابل استفاده
1100 متر زمین با قدرالسهم عالی
فول مشاعات
ورودی لابی
استخر ، سونا و جکوزی فعال
حیاط مشجر و بسیار زیبا با آلاچیق و باربیکیو
سالن اجتماعات
سرایدار مقیم
دوربین مداربسته
چاه عمیق ثبت شده
پارکینگ
انباری
آسانسور
18 ساله
ساختمان بازسازی کامل شده و کوچکترین هزینه ایی ندارد
نمای ساختمان ،سنگ پارکینگ،لابی،راه پله ها،حیاط،موتور خانه و تاسیسات ساختمان و استخر،اتاق آسانسور همه بازسازی کامل شده است

بیژن قائم

لطفا جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با بنده تماس بگیرید؛
همچنین جهت مشاهده یکجا تمامی آگهی ها و اطلاعات املاک، به صفحه آژانس املاک دیپلمات فرمانیه در متن آگهی مراجعه نمایید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دیپلمات فرمانیه

کلیک کنید یا تماس بگیرید؛ما همه چیز را انجام میدهیم.

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک