تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 165 متری/فول امکانات

آپارتمان 165 متری/فول امکانات

2 سال پیش در مشهد

متراژ
165
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬848٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
آژانس مسکن سلیمان زاده
◻️◻️◻️◻️◻️◻️◻️

✅165 متری
✅سه خواب_مستر
✅پارکینگ اختصاصی+پارکینگ مهمان
✅طبقه اول آسانسور 10 نفره
✅دارای مجموعه آبی
✅برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس✅
✅بازدید = پسند✅

⚜️سازه ای برند با چشم اندازی بی نظیر⚜️
⚜️واحدی بسیار ارزنده و زیر قیمت⚜️

«مشاور شما: عباسی»