تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 165متر،3خواب،2پارکینگ سندی،بلوار 24متری

آپارتمان 165متر،3خواب،2پارکینگ سندی،بلوار 24متری

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
33٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
203٬030٬000 تومان
طبقه
2
♦️باسلام ودرود
♦️پاسخ گویی،8صبح الی 12شب
✅لوکیشن برتر منطقه
✅دسترسی عالی
✅سازه ای عالی از سازنده به نام
✅کم واحد
✅نما سنگ
✅ورودی از لابی
✅آسانسور 8نفره
✅پنجرهای قدی
✅2عدد پارکینگ
✅سرایداری 24ساعته