تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 167متر /دامپزشکی نبش رجایی( همایون)

آپارتمان 167متر /دامپزشکی نبش رجایی( همایون)

1 سال پیش در تبریز

متراژ
167
ساخت
1393
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬125٬000 تومان
طبقه
1
#تبریز_املاک تخصصی یوردوم چهار راه منصور پشت برج ابریشم ➡️ ✅ ✅ ✅
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
#کد_فایل_752
#شناسه_فایل_ستوده
تاریخ:1403/02/26
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 167
تعداد اتاق 3
طبقه 1
کل طبقات ساختمان 9
تعداد واحد در طبقه 1
سال ساخت 1392
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
موقعیت ملک : جنوبی,شرقی
مشخصه ملک : فول امکانات
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور,جکوزی
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : پارکت
آشپزخانه : هود,گاز رومیزی,هایگلس
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : نقاشی,کاغذ دیواری,گچ بری
سایر امکانات : تراس,انباری,پنجره دو جداره,نور پردازی
وضعیت سکونت : سکونت مالک
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ
امتیازات : آب,برق,گاز,تلفن
فر توکار . ماکروفر .لوستر. پرده. آب تصفیه کن پارکت آلمانی
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
یوردوم
کارشناس : همایون
آدرس دفتر : چهارراه منصور