تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 167متر دانش آموز قبل فرهنگ**زیبا

آپارتمان 167متر دانش آموز قبل فرهنگ**زیبا

2 سال پیش در مشهد

متراژ
167
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
9٬240٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬329٬000 تومان
طبقه
4

کلید جهت بازدید موجود است

***مسکن آریان*** نبش دانش آموز12