تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 168 متر / خیام / قطران / لاله زار

آپارتمان 168 متر / خیام / قطران / لاله زار

1 سال پیش در تبریز

متراژ
168
ساخت
1386
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬095٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️املاک یوردوم⚜️

«به روزترین و جامع ترین سامانه تخصصی خرید و فروش ملک در تبریز»

◽️موقعیت ساختمان جنوبی شرقی*

◾️طبقه 2 از 3 ،تک واحده *

◽️چهار خوابه /کف پارکت چوب *

◾️نور گیری عالی از سه طرف ساختمان*

■پارکینگ ، انباری *

طبقه سوم همین ساختمان نیز بفروش میرسد *

●بهترین فرصت خرید خانه در بهترین نقطه شهر.
تخفیف پای معامله *

کد آگهی :12
_______________________________
کارشناس منطقه : گلزار

☀️جهت ارائه گزینه های بیشتر لطفا تماس حاصل فرماید☀️

آدرس دفتر : چهارراه منصور اول خیابان منتظری (مارالان) املاک یوردوم