تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 170 متر اقدسیه(سپند)+80 متر قدرالسهم

آپارتمان 170 متر اقدسیه(سپند)+80 متر قدرالسهم

2 سال پیش در تهران

متراژ
170
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
41٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
241٬176٬000 تومان
طبقه
3
اقدسیه(سپند)

170 متر 3خواب
1خواب مستر
غرق در نور از شمال و جنوب
مشاعات آبی
پلان تفکیکی
سازنده مهندس دلیری
0تا 100 بازسازی لوکس
80 متر قدرالسهم در 700 متر زمین
بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری
مشاور شما داتیس مسلح