تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 170 متر ،سه خواب ،صفر

آپارتمان 170 متر ،سه خواب ،صفر

2 سال پیش در مشهد

متراژ
170
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬845٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
املاک رادین
●○اینجا رویاها به خانه می رسند●○

✅️آپارتمان 170 متری
✅️شخصی ساز
✅️مشاعات سنگ
✅️کریدور 2 واحدی
✅️5 طبقه
✅️10 واحدی
✅️درب ضد سرقت
✅️کف سرامیک 80×80
کلید موجود

الهیه 6 ، ساختمان فربد ، املاک. رادین