تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 170 متر / سه خواب محمدآباد کلید نخورده

آپارتمان 170 متر / سه خواب محمدآباد کلید نخورده

2 سال پیش در قرچک

متراژ
172
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
5٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬011٬000 تومان
طبقه
4
هوالرزاق

172 متر / سه خواب ( دو مستر )
تفکیک اصولی
لندری روم
دو تراس
پارکینگ سندی

4 طبقه تک واحدی
جنوبی ساخت
زیر قیمت بازار

برای اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید
مشاورین شاهان
محمودی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان شاهان

با دپارتمان املاک شاهان شاهانه زندگی کنید