تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 170 متری جنوبی در سپهر صادرات

آپارتمان 170 متری جنوبی در سپهر صادرات

1 سال پیش در تبریز

متراژ
170
ساخت
1401
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬117٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜ دپارتمان شهریمیز ⚜

⚜ به روز ترین و جامع ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز⚜️

___________________________     
نوع: فروش اپارتمان

منطقه: سپهر صادرات

سال ساخت: 1401

متراژ: 170 متر  مفید

موقعیت ملک: جنوبی

طبقه : یک

طبقه دوم و سوم نیزقابل فروش  هست

تعداد اتاق : 3 خواب

نورگیری عالی

اسانسور  8 نفره

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____________________________

⚜ جهت مشاوره و بازدید حضوری
در خدمتتان هستیم

⚜ جلب رضایت خانواده های
مشکل پسند و خاص پسند

⚜ مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

⚜ خرید فروش مطمئن و پر سود
به وسعت شهریمیز

⚜ آدرس دفترمرکزی : کوی نصر،
خیابان فرهنگ، رو به پاسداران