تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 170 متری صفر فرهنگ شهر

آپارتمان 170 متری صفر فرهنگ شهر

1 سال پیش در شیراز

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬647٬000 تومان
طبقه
3
با سلام

واحد اپارتمان 170 متری واقع در فرهنگ شهر ( میدان احسان )

3 خواب - مستر دار

پنجره قدی - 2بر نورگیر

کارشناس شما : انجوی