تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 170 متری لوکیشن رضاشهر

آپارتمان 170 متری لوکیشن رضاشهر

1 سال پیش در مشهد

متراژ
170
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
7٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬235٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
♦️به نام ایزد یکتا ♦️

♦️آپارتمان 170متر
♦️3خواب
♦️2واحدی
♦️طبقه 5از5

♦️آسانسور
♦️پارکینگ
♦️انباری
♦️تراس

♦️کولر آبی وجا نمای کولرگازی

♦️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
♦️مشاور امورملکی سرکار خانم محمدی