تائید
فروش مسکونیآپارتمان((آپارتمان 170متر شهرک اتحاد))

((آپارتمان 170متر شهرک اتحاد))

2 سال پیش در سمنان

متراژ
170
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬823٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 170 متره ✅
تخفیف پای معامله ✅