تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 170متری دوکله الهیه گلها

آپارتمان 170متری دوکله الهیه گلها

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
3٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬235٬000 تومان
طبقه
3
⭐فروش فوری زیر قیمت منطقه⭐

✅دپارتمان املاک ستارگان برتر
✅مشاور شما:بزرگی

〽️بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و سکونت
〽️محله امن و آرام به دور از شلوغی〽️سازنده خوشنام و برند منطقه

✅ساختمان شمالی جنوبی

آپارتمان خوش ساخت/خوش نقشه بدون پرتی/راه پله عریض/مشاعات عالی/متریال درجه یک

/سالن بزرگ و پرده خور/نورگیری عالی از دو جهت/پارکینگ و انباری اختصاصی/آشپزخانه نورگیر/یک خواب مستر/دو تراس/مجهز به لاندری/
و...

لطفا برای اطلاعات بیشتر،معرفی فایل های مشابه،تایم بازدید و مشاوره تماس بگیرید☎️